| Strona główna Forum Tablica ogłoszeń Czat room Współpraca Wyszukiwarka Reklama Kontakt
Londyn, eLondyn, portal, forum
Dzisiaj jest 28 mar 2024 22:29

Strefa czasowa UTC+1godz.


NA NASZYM PORTALU MOŻNA PISAĆ BEZ KONIECZNOŚCI REJESTROWANIA SIĘ - ZAPRASZAMY.

 



Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20 gru 2020 14:38 
Mam do opłacania rachunki w Polsce za telewizję, prąd i czynsz. Jak zrobić szybki przelew żeby najlepiej w tym samym dniu były one już u odbiorcy? Można przelew zrobić tak bezpośrednio mimo że ja wysyłam z zagranicznego konta na polskie które nie jest kontem walutowym?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  

Asystent

 Tytuł: Może tu jest to, czego szukasz:                                        Napisane:   dziś

Asystent forum



 

Dołączył(a): 12 paź 2007
11:30 am
Posty: 1000
Lokalizacja: Europa

Góra
Post: 20 gru 2020 21:30 
sprawdź transfer24 :D

przelew nawet w 10 minut w Polsce na koncie złotówkowym, nie ma problemy ze zrobieniem przelewu z zagranicznego konta, wystarczy użyć twojej zagranicznej karty bankowej i zarejestrować się na stronie transfer24.eu


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 07 sty 2021 23:55 
jurich pisze:
> sprawdź transfer24 :D
>
> przelew nawet w 10 minut w Polsce na koncie złotówkowym, nie ma problemy ze
> zrobieniem przelewu z zagranicznego konta, wystarczy użyć twojej
> zagranicznej karty bankowej i zarejestrować się na stronie transfer24.eu

Jakie dokumenty muszę przygotować do rejestracji?


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 01 lut 2021 00:10 
dokumenty? :D nie nie trzeba
tylko rejestrujesz konto i robisz przelew korzystając ze swojej angielskiej karty bankowej tak jakbyś płacił kartą przez internet


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 06 lut 2021 23:57 
Potwierdzam kolegę wyżej. Przelew robię w kilka minut i po kilku minutach przelew jest już w Polsce. Najomy polecił mi Transfer24 w zeszłym roku więc korzystam już kilka miesięcy i jestem zadowolony.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 08 lip 2021 22:00 
jurich pisze:
> dokumenty? :D nie nie trzeba
> tylko rejestrujesz konto i robisz przelew korzystając ze swojej angielskiej karty
> bankowej tak jakbyś płacił kartą przez internet

Tak, tak zgadza się. Są jednak limity, chociaż jak dla mnie na tyle wysokie, że nigdy nawet do nich nie dobiłem. Robię przelewy bez przeszkód. Polecam.


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Post: 17 lip 2021 22:30 
Tez stety niestety musze placic rachunki w polsce za mieszkanie ktore wynajmuje ale tak jak pisal kolega wyzej z transfer 24 idzie z tym szybko nawet jak robie ostatniego dnia przelew do dochodzi w terminie wystarczy zaplacic w ciagu dnia


Na górę
  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Możesz tworzyć nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:


cron



Redakcja portalu nie bierze odpowiedzialności za treść postów i ogłoszeń. Należą one do osób, które je zamieciły.

© 2007 - 2024 eLondyn.com - All Rights Reserved / Wszelkie prawa zastrzeżone




Ciekawe portale europejskie: | eBelgia.com | eFrancja.com | eHiszpania.com | eHolandia.com | eIrlandia.com | eIslandia.com | eNiemcy.com | eNorwegia.com |
| ePortugalia.com | eRumunia.com | eSzkocja.com | eSzwajcaria.com | eSzwecja.com | eWegry.com | eWlochy.com |

Ciekawe portale światowe: | eArgentyna.com | eBrazylia.com | eKanada.com | eStanyZjednoczone.com |